Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Régebben olvastam wattpadon...

Régebben olvastam wattpadon egy One Directionos blogot de már nem emlékszem valaki ismeri?

Figyelt kérdés
Valami olyas miről szólt, hogy volt egy lány aki egy cukrászdába dolgozott és valami maffia féleség tortát rendelt tőlük és Harry is oda tartozik, mert amelyik városban él a csaj, ott ilyen bandákra van osztva a hely aztán Harry valahogy elrabolja a lányt és másra már nem emlékszek. Ha valaki tudja melyik ez vagy tud hasonló blogot legyen szíves válaszoljon. Előre is köszönöm :))

2016. márc. 13. 20:28
 1/3 anonim válasza:

Hát nem hiszem hogy erre gondoltál mert ez tumblis és nem emlékszem benne cukrászdára de hasonlít kicsit a leírárodra

[link] hátha tudtam segíteni :/

2016. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezt nem tudom sajnos:( de a Twistedet és a Darkot mindenképpen olvasd el!
2016. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2016. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!