Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kiskoromban volt egy könyvem....

Kiskoromban volt egy könyvem. Mi a címe?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, zöld színe volt a borítójának, és különböző furcsa kérdésekre adták meg benne a választ: Iható-e a vizelet? Igaz-e, hogy előbb a férfiak hordtak magassarkút? Igaz-e, hogy a nagyon hangos zenétől meg lehet süketülni? Azt hiszem, a címében benne volt valami olyasmi, hogy furcsa kérdések, és még annál is furcsább válaszok, de ez nem biztos. Annyira imádtam azt a könyvet, de egyszer kölcsönadtam valakinek és nem kaptam vissza... Azóta is ezen töröm a fejemet, mindenképp szeretném visszaszerezni (megvenni újra.) Kérlek, segítsetek.
2016. márc. 27. 03:10
 1/4 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem, zöld színe volt a borítójának, és különböző furcsa kérdésekre adták meg benne a választ".


Először az Ablak-Zsiráfra (1971-1984) gondoltam,aztán tovább olvasva a kérdést,gyorsan rájöttem,hogy valami másról lesz szó....xD xD xD...

2016. márc. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos a könyvet nem ismerem, de a hálón keresgélve találtam valamit, ami szintén jópofa dolognak tűnik - a magassarkús kérdés pl. benne van, és ahogy görgettem lefelé, találtam sok más érdekes kérdést is, szóval magamnak már el is mentettem az oldalt.

[link]

Amíg meg nem leled a könyvet, addig talán ezt is szívesen böngészgeted.

Jó olvasást!

:)

2016. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, utóbbi nagyon pofás kis oldal. :D
2016. márc. 28. 17:41
 4/4 anonim válasza:

1-es

az ablak-zsiráf régen piros volt te idióta

2016. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!