Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdemes lenne Mensa klubbtagsá...

Érdemes lenne Mensa klubbtagságot váltsak (Debrecenben)?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy diákként csak évi 4000 lenne, de a kvázi semmiért azért még sem tartanám ésszerűnek odaadni, abból kiindulva, hogy mint szinte minden Magyarországon, de eddigi információim alapján ez méginkáb Pestcentrikus dolog. Vajon ebből mennyi csöppenhet le Debrecen faluba (községből jöttem, de Debrecen mégsem tűnik nekem túl városiasnak)? A tesztről csak annyit küldtek, hogy 135 fölötti, gondolom a méréshatár miatt, vagy nem? +Bónuszként ha valaki tud okot arra, hogy következő egyetemi félévembe miért ne menjek át Pestre vagy mondjuk Szegedre (talán mégis van valami kulturális életet tartalmazó elrejtett kincs, amit eddig még nem leltem meg), azt is szivesen fogadnám.

2016. márc. 27. 22:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!