Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Puzsér ezen...

Mi a véleményetek Puzsér ezen kritikájáról? https://www.youtube.com/watch? V=mRtLPRbzvug

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 21:43
 1/9 A kérdező kommentje:
2016. márc. 29. 21:45
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Abszolút egyetértek vele.
2016. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Inkább nem minősítem, mert kitiltanak.

Puzsér mivel keresi a kenyerét?

2016. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Nick Vujicic rengeteg embernek ad erőt azzal, hogy kezek és lábak nélkül képes boldog életet élni. Puzsérnak nem kéne hisztiznie, hogy "Nick abból él, hogy se keze, se lába, mégis boldog", mert a magyar celebvilág meg abból él, hogy nincs agya, mégis boldog, és ebbe ő is besorakozott.


Bár őszintén szólva nem értem, miért kell Nick Vujicic kapcsán is Hajdút szidni, szerintem ez már valami megszállottság nála...

2016. márc. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha meghallgattad volna, akkor értenéd, hogy az az ember hazudik. Rengeteg embernek ad erőt azzal, hogy boldog életet él. Hogy élne boldog életet? Senki se él.
2016. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Egy másik nézőpont, más megközelítés. Van benne igazság. Én például nem igazán érzem jól magam a világban, pedig van kezem lábam és egyáltalán nem dob fel, hogy Jörgen Mörgensen meg még így is....
2016. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Semennyire nem értek vele egyet. Nem értem miért az ilyen szerencsétlen embereket kell kritizálni. Nem ő tehet róla, hogy nincs se keze, se lába.
2016. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

"Hogy élne boldog életet? Senki se él."


Nem azt nevezzük boldognak, aki folyamatosan az. Hanem aki általában elégedett az életével és vannak ugyan szomorú napjai is, de van elég vidám, boldog nap, ami ellensúlyozza.


Nyilván a fellépésein a vidám arcát mutatja, mert ezzel tud erőt adni, és neki ez a munkája. De ha valakinek van pár hetente 1-2 szar napja, de ezt leszámítva jó élete van, akkor miért lenne hazugság, ha az 1-2 szar napján is a vidám arcot mutatja? Az lenne hazugság, ha rosszkedvűnek mutatkozna, mert akkor akik csak akkor egyszer látják életükben, azt hinnék, 100%-ban ebből áll az élete.


Vicces amúgy, hogy pont Puzsér akad ki azon, hogy valaki "üzletet csinál a boldogságából", amikor ő meg abból csinál üzletet, hogy mindenen nagyon fel van háborodva. Szerintem nem hiteles, hogy tényleg ennyire negatív a véleménye mindenről, Nickre is valszeg azért szólt be, mert 1) ezen sokan felháborodnak és így foglalkoznak vele, ami jót tesz a kis celeblelkének, 2) Hajdú osztotta meg, akibe titkon szerintem bele van esve, és így hátha válaszra bírja :)

2016. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Én általában egyetértek Puzsérral, de ebben az esetben szerintem nincs teljes mértékben igaza.
2016. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!