Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért isznak a menekültek...

Miért isznak a menekültek energiaitalt?

Figyelt kérdés
Rengeteg menekülttel találkoztam az elmúlt 3 évben, de mindegyik szinte kizárólag energiaitalt ivott. Miért? Nincs otthon náluk energiaital, vagy azt hiszik, hogy ettől jobban bírják az utat?
2016. márc. 30. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Esetleg mert a cica szőrös, és mégsem borotválkozik.
2016. márc. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Azért ,mert a próféta azt mondta ,hogy igyál energiaitalt.

Több ezer éves hagyományról van szó ,ember...

2016. márc. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
És amíg nem kapja meg a menekült státuszt, vajon mit iszik? És mijé?
2016. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Azt gondolom, hogy az utat ettől jobban bírják, csak rámegy az ember vésztartalékai és kiszipolyozza, tehát nem jó ötlet.
2016. márc. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
A Hell szponzorálja őket.
2016. márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ősnek:


Muhahahaha! :DD

2016. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magasak arrafelé útközben a kerítések... :)
2016. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jo kis magyar mentalitasu valaszok... :(

Miert is a kerdes? Hogy most kiadjuk magunkbol a bpsszunkat, mert van kit szidni es lenezni es hata mögött kinevetni? Vagy tartalmilag var valaszt a kerdezö?


Ha esetleg tartalmilag, akkor egy talan furcsa tapasztalatomat irnam le. Magam is nagyon meglepödtem, es ez nem vicc!

El tudom kepzelni, h a hosszu ideig tarto alultaplaltsag valamiert az egeszsegtelen etelek es italok utani vagyat fokozza. Nem tudom, mi van bennük, amire szüksege van a szervezetnek, talan vmi olyan anyag, ami normal modon karos. (Mert alt. mindennel igy van: ami kis mertekben orvossag, nagy mertekben mereg... mindenben fontos a mertek - ezt amugy okori bölcsek, orvosok is tudtak.)

Volt egy sulyos betegsegem, ami utan a varandossagom ellenere csupa egeszsegtelen dolgot kivantam, amit amugy szinte sosem eszem: hamburger, kola es hasonlok... (Bar szerencsere energiaitalt nem, tovabba hasabburgonyat sem.) A betegsegböl labadozva eleinte csak ezeket birtam megenni, minden mast azonnal kihanytam, tehat muszaj volt, söt orvos is javasolta, h ha csak ez marad meg bennem, muszaj megennem!!

Ebböl gondolom, h a menekülteknel is lehetseges ez.

2016. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8%
Azért hogy több nőt tudjanak megerőszakolni.
2016. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!