Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha Facebookon beszélgetek...

Semmii kérdése:

Ha Facebookon beszélgetek valakivel és azt le screenshotolom és elküldöm másnak az szabálysértés?

Figyelt kérdés
Képeknél tudom mi a szabály de az üzenetekre nem találtam semmit sajnos :(

2016. ápr. 4. 15:17
 1/1 San Bernardo ***** válasza:

Ha a te számodra elküldött beszélgetést küldöd el másnak, akkor önmagában nem sértesz szabályt. Ez olyan, mintha egy papír levelet lefénymásolsz és elküldöd.

...Ha viszont ezt publikussá teszed az oldaladon, mindenki számára láthatóvá, akkor szerintem már ugyanúgy a küldőnek a hozzájárulása kell, mintha fényképet tennél publikussá. Ez esetben ha engedély nélkül teszel közre magánlevelet, a levéltitok megsértése merülhet fel, ettől én óvakodnék.

2016. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!