Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek beengednek a...

Szerintetek beengednek a korhatáros filmekre a "Mozifanatikusok éjszakája"-n?

Figyelt kérdés

[link]


Május végén leszek 14, de valószínűleg már meglesz a személyim a rendezvényre.

Megnéznék pár korhatáros filmet is mert a korosztályomnak valóban nem igazán találtam kedvemre valót.

Arra lennék kíváncsi, hogy ott ellenőrzik,hogy ki, hova megy be vagy csak az érdekli őket, hogy kifizettem-e a karszalagot?


2010. ápr. 9. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy téged beengednek-e, engem tavaly simán beengedtek, meg amúgyis beengednek mindig korhatáros filmekre. Amúgy az ilyen mozifanatikus éjszakákon általában nagyon sokan vannak, és nem érdemes azzal vacakolniuk az ott dolgozóknak, hogy ki hány éves. Haladni kell a sorral.

Szóval szerintem igen.

2010. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában nem nézik. Az a lényeg, hogy minél többen vegyenek jegyet, és minél többet kaszáljanak. Azt meg, hogy ki megy be, leszarják.
2010. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az estén pont leszarják :D Ugyanis lesz a westendben vagy 3200 ember. A Lurdyban 2200 körül, legalábbis tavaly kb igy voltak :D Szóval nem hinném, h mindenkit átnéznek. Tavaly legalábbis leszarták XD
2010. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Idén is beengedtek :P
2010. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!