Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Keresek egy filmet, nagyon...

Keresek egy filmet, nagyon régen láttam, sajnos már a konkrét cselekményre sem emlékszem. Valakinek ismerős esetleg?

Figyelt kérdés
Úgy rémlik egy pasasról szólt, aki elveszítette a feleségét, nem tudom hogy meghalt-e, vagy csak elhagyta, de a férj elindul a dzsungelbe, és érdekes dolgokat tud meg a feleségéről, talán azt is hogy született egy közös gyerekük.

2016. máj. 17. 12:58
 1/5 anonim válasza:
46%
Hallod -e ez nekem is rémlik de nem tudom a címét. Remélem valaki segít benne,mert akkor letölteném én is
2016. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Francia film: Egy indián Párizsban.
2016. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szitakötő a film címe. :)
2016. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve lehet az adaptációja is annak amit a kettes írt. a dzsungelből dzsungelbe.
2016. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik kommentelő neked van igazad,nagyon szépen köszönöm :)) puszi drága barátosném :D
2016. máj. 17. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!