Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a Fejér...

Miért van az, hogy a Fejér Megyei Hírlap nem foglalkozik a Velence–Adony és a Gárdony–Szabadegyháza utak felújításával?

Figyelt kérdés

Már hetek óta zajlik az útépítési munka a Velence–Adony és a Gárdony–Szabadegyháza utakon, azonban a Fejér Megyei Hírlap nem hajlandó foglalkozni vele. S nem értem miért. Pedig 2015-ben, amikor még csak tervben volt az említett utak felújítása, akkor javában cikkeztek róluk.



Ellenben a Fejér megyeiek számára a teljesen érdektelen külföldi és bulvár hírekkel hemzseg a Fejér Megyei Hírlap. Ott van például "A Japán által Kínában hátrahagyott világháborús vegyi fegyverek megsemmisítését sürgeti egy katonai vezető" ( [link] ) című cikk vagy a "Vihar - Károk és közlekedési fennakadások Németországban" ( [link] ) című cikk, amik nem is tudom hogy a frászba kötődnek Fejér megyéhez. De a legkiakasztóbb a "Britney Spears felrobbantotta az internetet: irtó szexi show-t nyomott a Billboard-on" ( [link] ) című cikk. Ki a fenét érdekel Britney Spears szexi műsora? Mi köze van Fejér megyéhez annak, hogy milyen szexi show-t csinált Britney Spears valahol külföldön? Nem tudom megérteni. Ha valakit érdekel a bulvár vagy a külföldi hírek, akkor előfizet olyan lapra, aminek az a területe.


Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy a Fejér Megyei Hírlap miért nem azzal foglalkozik, amivel kell(ene) foglalkoznia? Miért nem a Fejér megyei történésekkel, eseményekkel foglalkozik a Fejér Megyei Hírlap?



2016. máj. 28. 21:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!