Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen van? Illetve ilyen hogy...

Ilyen van? Illetve ilyen hogy lehetséges? Nemi megkülönböztetés egy alblérletben?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm meséli mindig, hogy közös albérletben lakik négy sráccal és egy lánnyal,és, hogy a fiúknak ott nem kell takarítaniuk, csak a lányoknak. Ő is lány. Hogy lehet ilyet? Ebből egy pár, mindenki más nem rokona a másiknak meg nincsenek is párkapcsolatban. Tehát csak a lányoknak kell, ahol még négy másik ember is koszol. Ez normális? Sőt, igazságos?

A barátnőm ki van bukva, hogy miért kéne neki mások után takarítania. Akikkel csak egy lakásban lakik, de különben semmi közük egymáshoz.


2016. máj. 29. 04:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát figyi, én is voltam hasonló helyzetben, mondjuk én inkább takarítottam a pasik helyett is, mert imádok takarítani, plusz nem sok köszönet lett volna sztem az ő takarításukban, a rendet meg szeretem. De ha bnőd ki van bukva, csináljanak egy beosztást, hogy mikor ki takarít, aztán ennyi.
2016. máj. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De ezt ők így megbeszélték, vagy csak úgy alakult, hogy a lány takarít, a fiúk meg nem? Mert ha megbeszélték, akkor jó hülye, hogy belement, de gondolom, inkább csak arról van szó, hogy vagy a fiúk trehányak és a lány nem bírja nézni, vagy a lány tisztaságmániás és gyakrabban takarít a kelleténél, és nem nemek szerint van így, hanem véletlenül...
2016. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért lakik olyan helyen, ahol rabszolga?

Ha nem az, akkor pedig beszéljen a társaival.

2016. máj. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nem csak alberletben van, sok pasi alapnak tartja hogy o nem takarit.

Bar a baratnodnek is el van gurulva a gyogyszete ha takarit utannuk.

2016. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akar takarítani, de a másik lány tisztaságmániás és kötekedő. Ő költözött be utoljára, és azt mondták neki, abban a házban ez így működik.
2016. máj. 29. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:

ertelmes ember a kijelentes utan fogta volna magat es osszecsomagol.

csak azt lehet csicskaztatni aki hagyja magat.

2016. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Max a saját szobámat. Ha ugyalakul akkor birom a dzsuvát...

A másik lány pedig takaritson ha szeret.

De 4srác után csak akkor takaritok ha eltartanak,nehogy már a házimunka is az enyém legyen...nem vagyok ingyen rabszolga.


Ha barátnöd belement akkor elég butus.

2016. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!