Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tanárnak ajándék érettségire...

Tanárnak ajándék érettségire búcsúzóul Valami nem elcsépelt, de kedves idézet?

Figyelt kérdés
Magyar tanárról van szó, szóval valami nagyon szép kellene. Légyszi segítsetek!

2016. máj. 31. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a magyar-angol szakos tanáromnak (ofőm volt egyébként) ezt írtam a tablóképem hátuljára:

"Ha boldogan szeretnénk élni, meg kell őriznünk optimizmusunkat. Ha sikereket akarunk elérni, hinnünk kell képességeinkben. Ha szeretetre vágyunk, nem vezérelhet bennünket a gyűlölet. Ami sugárzik belőlünk, amit hangoztatunk, hasonló formában visszajut hozzánk."

Louise L. Hay

Kívánom Tanárnőnek, hogy sugározzon még nagyon sokáig, és kapjon is vissza rengeteget. Vagy vmi ilyesmi befejezést írtam neki, már nem emlékszem, azt szebben fogalmaztam meg.

A tanárnőm mindig ilyen kis mosolygós volt, azért is adtam neki ezt.

De általánosban pl a matektanáromnak verset írtam, hozzá nagyon kötődtem, ezért megajándékoztam. Szerintem ez utóbbi kreatívabb mint egy idézet, személyesebb is. Főleg a magyartanár biztos értékelné.:)

2016. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. jún. 8. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!