Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek fiu szobába a fal...

Szerintetek fiu szobába a fal jó zölden 20 eves vagyok es az hulye testverem zoldre akarja a falat ő meg 16 éves szerintem nem jó a zöld?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz kategóriába került a kérdés, ez nem a humor kategória.

Feltételezem csak viccnek szántad, hogy egy 16 és egy 20 éves férfi(?) képes a fal színén veszekedni.

2016. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ne legyen sötét.
2016. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem veszekszunk csak megkerdeztem mit gondoltok?
2016. jún. 21. 10:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Jó fej vagy. És a több ezerből melyik zöld árnyalatra kéne most gondolnunk?

A többi apróságról nem is beszélve: milyen színű a szőnyeg, a függöny, a bútorok, milyen a megvilágítás, stb...

2016. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Barna a szönyeg feher függöny barna butor
2016. jún. 21. 11:04
 6/10 A kérdező kommentje:
Világos zöldre gondolnak én meg vilagos kékre
2016. jún. 21. 11:05
 7/10 anonim ***** válasza:
A kék hideg szín. Szerintem a zöld kellemesebb. Jobban megy a barna bútorokhoz is. De egészen világos legyen, ne kivi színű!
2016. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem már 10 éve a zöld különböző árnyalataival van festve és én szeretem.
2016. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Viszont, ha egy pontos konkrét zöld van a fejében, jó ha tudja, hogy a zöld árnyalatait a legkönnyebb elrontani.


Számít, hogy minden fal zöld-e, meg, hogy mekkora felületek verik vissza ugyanazt a színt.

2016. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 a_Művésznő válasza:
Kék az semmi kép ne legyen mivel az egy hideg szín és nem ajánlott hálószobába. A zölddel jobban jártok mivel az egy nyugtató szín és méghozzá passzol is a barna bútorokhoz és a fehér függönyhöz. Szerintem fiú szobába a legideálisabb szín az összes lehetséges közül. Viszont arra figyelni kell, hogy ne a legrikítóbb zöld legyen hanem egy kicsit pasztelosabb árnyalata legyen (egyszerűen leírva: világos legyen az a zöld).
2016. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!