Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a képről? Avagy igaz az, hogy gyakran azok a legintoleránsabbak akik maguk is toleranciára szorulnak?

Figyelt kérdés

Egy arab karikaturista készítette a belga-magyar meccsről.


[link]


Szerintem egyébként pontosan azt ábrázolja, hogy hogyan bánik a brüsszeli vezetés Magyarországgal!


2016. jún. 27. 16:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Omar Momani a rajzoló neve
2016. jún. 27. 16:09
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Karikatúra....

Miben kellet volna toleránsnak lennie?

Ez a karikatúra lényege.

2016. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Azt meg mások rajzolták meg. Aztán mivan? Most fogjak fegyvert mint azok a gyökerek párizsban és löjjem le ezt az embert?...
2016. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 PresidentEvil ***** válasza:
100%
De mi köze ennek Brüsszelhez? Vagy tökmindegy, ki csinálta, hol, miért, merre, meddig és hova, a lényeg, hogy Brüsszel már megint minket bánt? Ne viccelj már! Szidd inkább a csókát, aki rajzolta, meg azokat, akiknek ez a primitív humor tetszik, de másokat ne keverj bele!
2016. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Számomra ez a bunkó karikatúra kategória.
2016. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elég tré lett.
2016. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hát nem tudom...

amennyit én láttam a meccsből (két gólt, mert egyébként nem különösebben érdekel) Király hatalmasat küzdött és hatalmasat alakított. amikor nem sikerült neki, akkor az azért történt meg, mert egyedül maradt az ellenfél játékosával, ami, hacsak a lövő el nem rontja, gyakorlatilag védhetetlen helyzet.

szóval, ha valaki telibe hu***zta, az nem a belgák, hanem a saját csapata.


és egyébként Brüsszellel pontosan ugyanez a helyzet. ők csak azt csinálják, amit kell. ha mi szívunk miatta, azt csakis a saját honfitárasainknak köszönhetjük.

2016. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Na erre varjatok gombot:

Szóval! Van egy focimeccs, amin a magyarok kikapnak a belgáktól. Oké. Erre a kérdező előrángat egy arab karikaturistát, hogy ő milyen megalázó kírikatúrát rajzolt -eleve nem értem sokan mit vannak fölháborodva a karikaturisták valóban bicskanyitogató rajzain pl. ott van a Charlie Hebdo stílusa is, ha kupiba mégy ne barátnőt akarj koma, ha valaki karikaturákat nézeget az először az olyan dolgokat mint nemzeti érzület meg sérülékenység nagyon gyorsan tegye félre, mert pont, hogy azért nézegetsz ilyeneket, mert ezt szeretnéd látni, hogy mások hogyan gúnyolódnak!

Szóval ebből a brüsszeli pisilős fiús rajzból a kérdező levon valami olyan következtetést, hogy a brüsszeli vezetés, hogy bánik Magyarországgal, khm-khm, mióta tartozunk Belgiumhoz? Mert ez a karikatúra BELGIUM-ról szól! Nem az EU válogatottjától kaptunk négyet, hanem a belgától.

Ezek után meg ha elolvasom magát a "kérdést" igazából nem is értem, hogy mi ez az intoleráns-toleráns baromság? Mert a kérdező intoleráns a karikatura felé, tehát, akkor most nekünk kéne tolerálnunk, hogy ő intoleráns, mi van? Komolyan valaki kiokoskodta már, hogy egyáltalán mit akar?

2016. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
..Ha kijut egyáltalán egy arab csapat..
2016. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetne ebből jó karikatúra... ha Király Gábornak szakállat rajzolnánk és ráírnánk, hogy "Mohamed". Biztos tetszene a kedves araboknak.
2016. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!