Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon van szekta,...

Magyarországon van szekta, ahova érdemes lenne csatlakoznom?

Figyelt kérdés
Szeretnék belépni egy szektába, egy zárt közösségbe, ahol végre értékelni fognak. Az életem olyan mélyponton van, hogy kellenek emberek, akik befogadnak. Egy zárt közösségre vágyom, távol ettől a beteg, hazug világtól.
2016. júl. 1. 20:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézelődj aztán ami megtetszik oda lépj be.

2016. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

A hitgyüli egy komédia,a vezetőjükkel az élen.

Dubitus. Az életem eléggé el van rontva, nem kell félteni, próbálok kiutat találni.

2016. júl. 1. 22:08
 13/19 anonim ***** válasza:
Mi történt veled amúgy ami ide juttatott?
2016. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát, ha belátod, hogy a Hitgyüli komédia, akkor nem értem, más szektától miért vársz többet. De hát te életed, te rontod el még jobban. Én többet nem fogok a lelkedre beszélni...
2016. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Lehet klisésen fog hangzani. Úgy érzem, hogy a sors soha nem volt kegyes hozzám. Már a születésem is rosszul indult, nyúlszájjal születtem, ezáltal a csajozás is nagyon nehezen ment. Volt egy barátnőm, 3 évig voltunk együtt, ő volt az egyetlen. Soha nem mondta, hogy megcsalt, de szerintem egy másik valakiért hagyott el. 2 éve volt a szakításunk, azóta nem volt senkim. A barátaim is cserben hagytak, amikor a legjobban kell a segítség, akkor nem kaptam semmi támaszt, bár lehet ez az én hibám is, hisz semmi sincs ok nélkül. Egy szellemnek érzem magam, aki csak tengődik a munka mellett. Szinte senkivel nem tartom a kapcsolatot, elhidegült minden körülöttem.

Nem sajnáltatni akarom magam, csak az utóbbi hónapokban mindent a születési rendellenességre vezetek vissza, és szerintem nem is tévedek, hogy ez egyfajta lökés volt, ami által más lettem, mint a többi ember, és hibáztatni se tudok senkit, egyszerűen lehet ez a sors jutott nekem? Ez miatt lettem az aki, egy senki, se barátok se barátnő, de remélem befogad egy közösség, ahol boldogulhatok.

2016. júl. 1. 23:19
 16/19 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked.de nem a szektahoz mert ez eleve borzalmas szó..de hogy találj egy közösséget,embereket vagy egy embert aki elfogad!!
2016. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem kell félteni??? Nem kell félteni, amikor egy gyakori problémára egy ilyen abszurd, veszélyes megoldást találsz csak, amihez azzán ragaszkodsz a józan tanácsok ellenére is?
2016. júl. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Miért nem követed valamelyik bevett vallást? (katolikus, evangélikus, református, zsidó stb. stb.) Miért akarsz szektába lépni? Ott ki fognak használni és rossz esetben belekeverhetnek nagyon sötét dolgokba is. Imádkozz Istenhez, csak ő segíthet rajtad, senki más. Ha vallási gyülekezetbe szeretnél menni, akkor én a Jehova tanúit ajánlom. Nekem is van egy hölgy, akivel nagyon jóban vagyok és ő minden héten eljár az összejövetelekre, én templomba szoktam járni, evangélikus vagyok és Istentől várom azt hogy segít.
2016. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Először is, együtt érzek veled.


Én is azt mondom mint az előző: csak maga Isten tud segíteni.


De szekta helyett valamelyik rendes egyház valamelyik jó gyülekezetét ajánlom.

Pesten ilyen például a Pasaréti vagy a Fasori Református Gyülekezet. Persze van sok más is, de hirtelen ez a két példa jut eszembe. Ott persze ne csak a vasárnapi Istentiszteletre járj, hanem kapcsolódj be valamelyik hétközi csoportba is.


És türelem, ne add föl...

2016. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!