Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a Szimbólum?

Mit jelent ez a Szimbólum?

Figyelt kérdés
Kaptam a barátnőmtől egy karkötőt... de nem tudom mit jelent a rajta található szimbólum. Feltöltöttem, hogy megtudjátok nézni. Aki tudja legyen szíves leírni a jelentését :) [link]
2008. szept. 28. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez nem szimbólum, nem jelent semmit. Ez csak egy minta.
2008. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
"Az ősi kabalaizmus jele, aki ilyet hord az különböző tárgyakba szerelmes."
2008. szept. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg, de ez nem így van!

Eleve az mi, hogy "ősi kabalaizmus"? Az az ábra, amivel szerintem összekevered, csak egy szimmetria tengellyel rendelkező ábra, egy kinyújtott kezű emberi alak testének egyes pontjai, az ember és a természet állandó kapcsolatát szimbolizálja. Igaza van az első válaszolónak: ez egy minta.

2008. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
A rombusz a női nemi szerv szimbóluma lehet, de nem biztos, hogy aki a mintát tervezte, tudatában volt ennek. Sok szimbólumot öntudatlanul is használunk, amikor firkálunk, például.
2008. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!