Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Költözünk és nemtudom mit...

Költözünk és nemtudom mit csináljak? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy 15 éves fiú vagyok, és nagyon rosszul döntöttem. Most leszek 9.-es, és hát mint tudjátok volt felvételi. Viszont az nagyon sok embernek rosszul sikerült. Beleértve engem is.. Nemtudtam odafigyelni, egyszerűen elbénáztam az egészet.. 26 pontom lett.. ami szégyen. És a Weiss Manfréd Szakközépet jelöltem meg( csak azt :( ,én hülye) és megbántam mert mondják h cigányok vannak ott meg mindenkit felvesznek és már nagyon nem akarok oda menni.. És nemsokára költöznünk

kell , augusztus ban, és hát akkor új suliba kell beiratkozni és nemtudom hogy ez hogy működik, mert az is lehet h Gimibe mennék inkább:( Hogyan tovább?



#lakás #költözés ##újhely ##rosszuldontottem:( ##kérleksegítsetek
2016. júl. 5. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia :)

4 éve felvételiztem, nekünk akkor sokkal hamarabb kellett beiratkozni :O

Szokott olyan lenni, hogy ilyen pótfelvételi szerűséget hirdetnek, ha valahol mondjuk nem telt meg az osztály vagy hasonlók, körül lehet nézni.

Ha nincs, akkor elkezdesz ide járni, és félévkor, vagy akár még előbb is át tudsz jelentkezni máshova, felhívjátok a kinézett sulit, általában van egy személyes beszélgetés, nézik nagyon a jegyeidet, szóval azokra hajts rá, meg szoktak kitöltetni egy szintfelmérőt matekból pl.

Esetleg volt osztályfőnököddel nem tudod felvenni a kapcsolatot, megkérdezni, hogy mik a lehetőségeid? Vagy valamelyik volt tanároddal, akiről tudod, hogy segítene szívesen, ők biztos tudnának részletesebben írni erről

2016. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia , engem már felvettek ide a weissbe, mivel csak ezt jeloltem meg, az ált. iskola ofőmet pedig pont nemérdekeltük, mondhatni mindent lesz*rt. :( De köszönöm a válaszod:) :(
2016. júl. 5. 20:00
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert ha olyan helyre koltozunk ahol új sulit kell választanom, illetve beiratkozni.. ahh. Nemtudom mi lesz.

+ már a gólyatábor is ki lett fizetve, azt is egyáltalán vissza lehet vonni?:( 18.000 ft. Nem aakrok ide jàrni

2016. júl. 5. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
A pótfelvételikre május 15-ig kellett jelentkezni.
2016. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én már leballagtam
2016. júl. 5. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Szülővel elmentek a kiválasztott iskolába és megkérdezitek az igazgatót, hogy járhatnál-e oda. Bitonyítványt is vigyetek! Ennyi a varázslat.
2016. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké,koszi a válaszokat:)
2016. júl. 6. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!