Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan csatlakozhat valaki az...

Hogyan csatlakozhat valaki az Anonymous hacker csoporthoz?

Figyelt kérdés
Így ezen gondolkodtam hogy mivel az FBI sem, és szinte senki más sem tud róluk, akkor hogy lehet hogy valaki csatlakozik hozzájuk? Mert ugye gondolom több országban is van csoportjuk, és állítólag itt magyarországon is van nekik.

2016. júl. 24. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nézd, próbálj meg kapcsolatba lépni velük! Ha olyan tehetséges hacker vagy, akit szivesen fogadnak, akkor találd meg hozzájuk az utadat! Ott a net végtelen világa, vesd bele magad!
2016. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Haha..nem akarok csatlakozni hozzájuk, én csak feltettem egy kérdést, de nem azért mert hogy én akarok csatlakozni..
2016. júl. 24. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Törd fel az oldalukat és egyenesen a képernyőjükre írd ki a kérdésedet.
2016. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csoportnak hívják, de a valóságban nem csoportról, hanem mozgalomról van szó. Ha valaki egyet ért a céljaikkal, csinál valamit, azán ráfogja, hogy ő az anonymoushoz tartozik.
2016. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!