Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Idézetet keresnék, (többi lent)!?

Idézetet keresnék, (többi lent)!?

Figyelt kérdés

Először is sziasztok!

Másodszor pedig idézetet keresnék, valami ütőst, ami tényleg nagyon jó! Olyasmit keresnék,ami passzol hozzám. Hozzám pedig ilyen passzol: jövőre kezdem az egyetemet és nagyon sokan tudják,hogy addig nem nyugszom míg meg nem valósítom az álmom, az pedig ,hogy tanár lehessek. Sajnos utam során megismertem olyan személyeket, akik egykor barátaim voltak, akiket nem kellett volna, csak vissza húztak és ezt már bánom nagyon. Már nem beszélek velük és ez miatt keresnék valami jó idézetet és közösségi oldalon szeretném megosztani, hadd lássák csak!

valami olyasmi rémlik,hogy aki a kezdetben nincs veled, akkor se legyen melletted mikor elérted a célod. Sajnos nem rémlik pontosan! Köszönöm nektek előre is, de ha van másik jó azt is szívesen várom!



2016. aug. 1. 13:48
 1/3 anonim válasza:
100%
Mindent szabad, semmi sem igaz. Szerintem ha ezt egy átlag embernek mondod semmit nem ért belőle de nekem pont ez tetszik benne :) .
2016. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis gondolkodsz, gondolj valami nagyot.
2016. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha a hegy lábánál nem vagy velem akkor a hegycsúcson se sütkérezz a napfényben mellettem! Saját magamtól idéztem.
2016. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!