Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jelképez ezen kívül valamit a...

Jelképez ezen kívül valamit a szimbólum?

Figyelt kérdés

Nagy Harry Potter rajongó vagyok, és van egy halál ereklyéi tetkóm a csuklómon. Tudom a jelentését, és imádom ezt a tetkót. Ma reggel a buszra várva, egy hölgy állt mellettem, és ránézett a tetkómra, majd teljesen felháborodva azt mondta, hogy az ilyenek mint én rontják el a világot, mert mindenféle szektát alakítanak, és odacsábítják a fiatalokat. Néztem rá, teljesen lesokkolódtam. Elkezdtem neki magyarázni, és arra, a válaszomra, hogy az a halál ereklyéi szimbóluma teljesen felháborodott, és azt mondta, hogy sajnálja a szüleimet. Ott sértegetett, én meg nem akartam tiszteletlen lenni és elküldeni a p**ába, szóval bólogattam és azt mondtam neki, hogy azt sem tudja miről beszél. Erre az volt a válasza, hogy töriszakos, és ismeri a szimbólumokat, és tudja hogy ez egy szekta szimbólum :D

[link]



2016. aug. 2. 14:30
 1/6 acelsziv ***** válasza:

Miért nem kérdezted meg tőle, hogy melyik "szekta" szimbóluma ez?

Amúgy a rózsakereszteseké egy icipicit hasonlít, mert abban is van háromszög és a benne lévő keresztnek is van egy hosszú szára ugyebár.

De az elszomorító, hogy ilyen emberek tanítják a gyerekeinket.

2016. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Még ha igaza lett volna is minden jogod meglett volna hozzá, hogy elküldd a bús pcsába. Semmi a vallási nézeteidhez.

2. Ez a szimbólum pontosan ilyen formában Rowling alkotása és csak a Halál ereklyéit jelképezi, úgyhogy az a töritanár, aki beszólt neked nem csak bunkó de még alkalmatlan is a munkájára. Ha legközelebb látod kérd meg őt, hogy magyarázza el szerinte mir jelent a szimbólum, ha akkora szakértő.

2016. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A csőcselék mindig is a buta emberekből verbuválódott.
2016. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te jó ég:D Ott se voltam, de már azon is felkaptam a vizet hogy olvastam, nem hiszem el hogy ilyen idiótákat hogy engedhetnek emberek közé.

Ahogy előttem is írták, lehet hogy van hasonló, de ez így egyedül a halál ereklyéinek szimbóluma, semmi másé.Az emberek gyakran az illumináti háromszöggel keverik, tévesen.

Ha valaki nem ért valamihez akkor inkább meg se szólaljon,csak magát égeti vele...csodálom hogy kibírtad hogy ne küldd el a fenébe, megérdemelte volna.

2016. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Összekeverte az Illuminátival. :P
2016. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lily Aldrin 22 válasza:
én nagyon tisztellek amiért nem küldted el a pics@ba. egyébként tuti klassz a tetkód majd én is varratok magamra vmi harry pottereset :D
2016. nov. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!