Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Temetésre miben illik megjelenni?

Temetésre miben illik megjelenni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy feketében,csak nincs öltönyöm,se hozzá illő cipőm.Most azért vegyek egy öltönyt cipővel,hogy lehet soha nem lesz rajtam többet?Fekete farmer,fekete sportcipővel,meg rövid ujjú fekete inggel nagyon gáz?

2016. aug. 6. 10:51
 1/9 anonim válasza:
Nem az
2016. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Így együtt nem vállalnám be. A fekete farmer és a rövidujjú ing oké, de egy komolyabb cipő kellene hozzá.
2016. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


ERRŐL A CIPŐRŐL VAN SZÓ.

2016. aug. 6. 11:15
 4/9 anonim ***** válasza:

hany eves vagy hogy nincs unneplo cipod, nadragod, oltonyod?? mar a gimiben is minden unnepsegre azt kell felvenni. szerintem beruhazhatsz egy oltonyre, biztos vagyok benne, hogy nem csak egyszer venned fel.

vagy legalabb unneplo nadragot / cipot vegyel a ketto kozul, mert egyutt sok a ketto

2016. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Megnéztem a linket és még ígysem venném fel. Nem temetésre való kompozíció. Kell egy ünneplő cipő, mindenképpen.
2016. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a cipö teljesen rendben van, és nem kell öltöny sem, fekete nadrág, fekete ing meg a belinkelt cipö tökéletesen megfelel.


Ettöl függetlenül amennyiben már félig-meddig felnött vagy, idövel feltétlen kellene egy sötét öltöny, mert rengeteg helyen elvárás, hogy abban jelenj meg. Kamaszként viszont nem muszáj, mert úgyis kinövöd.

2016. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy temetésen rohadtul nem azzal vannak elfoglalva az emberek, hogy ki miben megy. Nyilván ha rikító szivárványszínbe öltöznél, az feltűnne, de egy fekete farmer, fekete ing és ez a cipő teljesen jó, nincs vele semmi gond.
2016. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Teljesen rendben van. Fehér inget is felvehetsz.
2016. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 7. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!