Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyi idő egy videó montázst...

Mennyi idő egy videó montázst készíteni, és mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
10 percesre gondoltam mert ilyen vicces montázsra gondoltam mert én még nem csináltam ilyet és mivel érdemes? Milyen szerkesztő programmal?

2016. aug. 10. 17:17
 1/3 anonim válasza:
Attól függ, milyen szerkesztővel csinálod. Nem olyan nehéz hogyha tudod hogy kell használni a programot. Én a PowerDirectort ajánlom én azzal szoktam csinálni a rendes YouTube videókat is, meg montázsokat is. Egyébként az idő sokmindentől függhet még. Pl hogyha nagyon aprólékosan csinálod vagy sok pl. 1-2 mp-s felvételt vágsz össze akkor sok idő.
2016. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én csak ilyen vicces videót akarok készíteni a kedvenc videósomnak nem youtube videót mert én még ahhoz kicsinek tartom magam.
2016. aug. 12. 13:53
 3/3 A kérdező kommentje:
de köszi a választ.
2016. aug. 12. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!