Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amikor Sasuke látszólag...

Amikor Sasuke látszólag megölte narutot (de csak legyőzte és Naruto egy ideig korházba is jutott) akkor miért nem aktiválódott Sasuke mangekyo sharinganja? Szerintem nem akarták az első évadba bele tenni Sasuke mangekyo sharinganját.

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 10:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 Mojjo ***** válasza:
100%
Egyrészt nem ölte meg. Itachi szövege szerint ahhoz meg kellene ölnie a legjobb barátját, ez nem történt meg. Másrészt Itachi minden valószínűség szerint hazudott, méghozzá azért, hogy Sasuke ne ölje meg Narutot: ha Itachi azt mondja neki, hogy ez az út a mangekyo sharinganhoz, és tegye meg, akkor elég valószínű, hogy Sasuke csak azért sem fogja megtenni. Enélkül esélyesebb, hogy megölte volna.
2016. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
100%

Itachi tényleg hazudott, hiszen ez a meg kell ölni a legjobb barátot szöveg csak egy félreértelmezés a harc- és hatalommániás Uchihák részéről, és ezt ő is pontosan tudta. Mint ahogyan azt is (ahogy Mojjo is írja), hogy a kisöccse biztosan nem lesz gyilkos, ha ő a gyűlölt bátyó szerepében erre utasítja.

Amúgy nem tudom hol jársz a Narutoban, úgyhogy nem akarok nagyon spoilerezni a mangekyou aktiválásával vagy Itachival kapcsolatban, inkább nem részletezem.

2016. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 A kérdező kommentje:
Naruto shippuuden 447 résznél és tudom a mangekyo sharingan aktíválásának a feltételeit csak azt nem tudtam mert régen néztem hogy Sasuke lehet hogy azt hitte hogy megölte narutot de nem ezt is csak lehet hogy eltéveztetem
2016. aug. 22. 17:49
 4/75 anonim ***** válasza:

Oh, akkor már bőven elöl jársz. Akkor ki merem fejteni egy kicsit jobban :D

Szóval, Sasuke nem hitte hogy Naruto meghalt, amikor legyőzte őt. Mielőtt megküzd Itachival, mondja is neki, hogy nem akart az áruló(nak tartott) bátyja útjára lépni, és bárkit is megölni hogy így jusson nagyobb erőhöz.

Meg akkor ugye ha jól értem, azt is tudod hogy csupán valami komoly trauma, megrázkódtatás kell érje az embert, nem az hogy az illető maga megöljön bárkit is. Bár igaz, Sasuke ezt akkor még nem tudhatta...

2016. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 Mojjo ***** válasza:
@4: Igazából még trauma sem kell. Kakashi pl. remekül tudja aktiválni a Mangekyo-t puszta kézjelekkel. Igaz, ő nem Uchiha, de így pláne figyelemreméltő teljesítmény. (Főleg, hogy amikor Obitotól megkapta azt a szemet, még csak két küllős sharingan volt. Már nála fejlődött ki a harmadik küllő is, aztán el tudta érni a mangekyo-t is, mindenféle gyilkolászás, meg trauma nélkül...)
2016. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:

Kakashiról kiderül egyáltalán, hogyan aktiválta?

Mert nekem hirtelen Obito jutott eszembe, akinek azáltal aktiválódott hogy látta Rint meghalni, vagy Itachi, aki a barátja, Shisui öngyilkosságának volt tanúja.

2016. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 Mojjo ***** válasza:
@6: tudtommal nem derült ki. De a többiek - Itachi, Obito stb - nem használnak kézjeleket az aktiváláskor, míg ő igen, nagy trauma meg tuti nem érte, arra kitért volna a sorozat. Szóval nagy valószínűség szerint rájött, hogy tökmáshogy is lehet aktiválni. Mondhatjuk, megoldotta okosban :)
2016. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim válasza:
5-ös válaszoló te miről beszélsz?Épp,hogy azért kellett a kézjelek mert nem tudta normálisan használni a mangekyout az elején,mivel nem vérbeli Uchiha és amúgy is csak egy szeme volt sharingan.A mangekyou sharingant valószínűleg Obitonak köszönhetni,mert ő Rin halála által aktiválta a mangekyout.
2016. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:

"A mangekyou sharingant valószínűleg Obitonak köszönhetni,mert ő Rin halála által aktiválta a mangekyout."

Ez azért elég valószínűtlen, tekintve hogy amikor megkapta Obito szemét, akkor még nem volt aktiválva a mangekyou, Rin halála pedig jó pár évvel megelőzte azt az időszakot az első Naruto sztorik és a Shippuuden között, amikor Kakashié is aktiválva lett.


"De a többiek - Itachi, Obito stb - nem használnak kézjeleket az aktiváláskor, míg ő igen, nagy trauma meg tuti nem érte, arra kitért volna a sorozat. Szóval nagy valószínűség szerint rájött, hogy tökmáshogy is lehet aktiválni. Mondhatjuk, megoldotta okosban"

Ez viszont jogos. Valahogy ebbe korábban sose gondoltam bele...

2016. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 Mojjo ***** válasza:
@8: semmi nem utal rá, hogy össze lenne kötve a két szem. Obito ezer évvel hamarabb aktiválta a mangekyo-t, Kakashinak mégsem lett olyan szeme. Kakashi nem nem tudott normálisan bánni a mangekyoval, hanem nem is volt neki, amíg a kézjeleket ki nem találta rá. A legeslegelső alkalommal, amikor láthattuk, hogy aktiválja (talán a "plasztikbombás" szőke faszi üldözésekor? Nem jut eszembe a neve...), már kézjelekkel aktiválta.
2016. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!