Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti kinek/melyik szervezetnek...

Ti kinek/melyik szervezetnek adományoznátok 60 ezer Ft-ot?

Figyelt kérdés

Segítségeteket kérném, 60 ezer Ft-ot szeretnék nemes célra fordítani, azonban nincs ötletem kinek/kiknek/hova.


Ki szorul rá leginkább, hogy tudnám a legjobb célra

fordítani?



2016. aug. 22. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A szervezetekkel az a baj, hogy az adományok egy része a saját apparátusuk működtetésére megy el.

Én a helyedben közvetlenül a rászorulóknak adnám a pénzt. Persze ez némi utánajárást igényel, de megéri.

2016. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
47%
Pontozzatok le, de én biztosan állat(kutya)menhelynek adományoznám!
2016. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Kérdezz rá pl. a plébániákon, iskola igazgatóknál, hogy melyik család szorul segítségre. Itt az iskola kezdés, és nagyon sokba kerülnek a tanszerek.

Megnézed a családot, akiket ajánlanak és azután döntesz.

Szervezeteknek nem adnám.

2016. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
2-es. Elég szomorú, hogy neked az állatok fontosabbak a nélkülöző családoknál.
2016. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Az állatmenhely nagyon jó ötlet második, bár a sok proli sajna leszavazott. Esetleg úgy lehet a legbiztosabb, hogy megkérdezni a menhelyen, hogy mire van szükség, milyen kaját vagy akármit szoktak venni, aztán megvenni azt a pénzből és nekikadni. Így biztos az állatokra lesz fordítva.
2016. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Kedves négyes! A nélkülöző családok még mindig jobban élnek, mint szerencsétlen állatok a menhelyen!
2016. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

# 6


"A nélkülöző családok még mindig jobban élnek, mint szerencsétlen állatok a menhelyen!"


Te melyik bolygón élsz? Ezt mint szociális munkás kérdezem. Ezek szerint nélkülöző családot még fényképen sem láttál.

2016. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük az értékrendedet, így nehéz tanácsot adni. Én mindenképpen egy állatmenhelynek adnám, mert ezek a szervezetek semmilyen állami támogatásra nem számíthatnak.
2016. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a gyermekrohamkocsi működését segíteném vele.
2016. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Állatmenhelynek
2016. aug. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!