Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hová mennétek inkább...

P83 kérdése:

Ti hová mennétek inkább dolgozni? Ausztriába vagy Angliába?

Figyelt kérdés

Angliából van konkrét állásajánlatom egy kis városból, de borzalmasan rideg, komor a város.

Előtte Ausztriában nyaraltam és ott minden csoda szép volt.


Ti hová mennétek inkább dolgozni?

Nektek mindegy hogy néz ki a város csak a pénz legyen sok?

Vagy nektek is számít az, hogy olyan városban éljetek ami szimpatikus?



2016. aug. 23. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyeniseg fuggo. En havi 2 millios fejlesztoi munkat is otthagytam, egyszeruen nem birtam a londoni idojarast, korulmenyeket, kulturat.

De van aki birja.


En inkabb ausztriaba mennek.

2016. aug. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En az UK-ban lakom, es most tervezem az Ausztriaba koltozest. Itt valoban vannak lehangolo reszek, bar en szerencsere egy nagyon szep varosban lakom. A koltozesem oka egyedul a Brexit.
2016. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Damn válasza:

2. hozzaszolnak: Ha megkerdezhetem, brexit miert befolyasja, hogy maradsz-e vagy sem?


Kerdezonek:

A ceg ahol dolgozom osztrak kozpontu, de en az angliai reszleghez jottem dolgozni, egyetlen ok, hogy nem ausztriat valasztottam az, hogy itt nagysagrendekkel tobbet kapok ugyanazert a munkaert. Az idojarast talan kozhelyesen hangzik, de par ev elteltevel nehez elviselni, engem ez keszit ki a legjobban, nagyon fronterzekeny vagyok. Mivel azonban nem itt akarom leelni az eletem, par evet meg kibirok.

2016. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudsz németül is, angolul is?
2016. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Angolul Alap szinten, de Angliában a munka már meg van a szakmámban.


Németül nem beszélek, de Ausztria mint ország sokkal jobban tetszik.


Anglia nekem komor, Ausztria meg nagyon szép, családias.

2016. szept. 15. 22:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Angliába jöttem, mivel németül nagyon keveset tudok, se olvasni, se beszélni, angolul meg folyékonyan olvasok, írok, és még alapszinten beszélni is tudok. (Magyarul se nagyon beszélek, nem vagyok egy beszélős típus, de írni szeretek mindkét nyelven.)

Egyébként városa válogatja, én is jártam komor, depresszív, idegengyűlölő városokban, és barátságosokban, szépekben egyaránt. És nem is kellett 50km-nél messzebb menni Londontól. Én nagyon szeretnék Oxfordba költözni, de borzasztó magasak az albérleti díjak, lakásról nem is beszélve. Nekem fontos, hogy szép legyen a város vagy falu, ahol élek, és legyen erdő meg folyó a közelben. Talán rigolyás dolog, de mindenkinek van valami bogara.

2017. febr. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!