Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám motiválni magam...

Hogyan tudnám motiválni magam a könyvírásra? Ugyanis már elhatároztam, hogy írok egyet, de nincs meg a kezdő lendület. Ötletek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor sehogy. Először jönnek az ötletek, aztán utána jön a vívódás magaddal, hogy hogyan írjad meg, és végül megírod. De ha nincs ötlet, nincs mit megírni, ilyen egyszerű. :)
2016. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ebben van igazság! DE:

1.:Az ötletek sincsenek meg,közbe rájöttem!

2.:Az Ötletek? Kérdést nem arra értettem hogy a könyvhöz kellenek az ötletek,hanem arra hogy hogyan tudnám motiválni magam.

2016. aug. 25. 11:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Na de ha nincs motivációd rá, akkor minek akarsz írni?
2016. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RoseTyler válasza:
100%
Ez a motiváció dolog belülről jön. Amikor van kedved, írj. Amikor meg nincs, akkor pihentesd a dolgot. Így több ideig tart, de mikor elkészülsz, a végeredménye jobb lesz, mint az erőltetettnek. És a kezdést se erőltesd szerintem. De mondjuk előtte pl. olvashatsz olyan könyvet, nézhetsz olyan filmet, hallgathatsz olyan zenét, ami hangulatba hoz és kedvet kapsz tőle az íráshoz.
2016. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azért írok, mert érzem, hogy valaminek ki kell jönnie belőlem. Ez motivál. Egyszerűen ha a történetemre gondolok, rám jön az írni akarás.
2016. aug. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
RoseTyler: Köszi a válaszodat! Hasznos volt,és már el is kezdtem összeírni egy csomó ötletet a könyvhöz, meg van már a térkép is.
2016. aug. 26. 10:48
 7/8 DoLeKi válasza:
Attól függ, hogy van-e komoly elképzelésed! Ha van valami, akármi, akkor már azon elindulhatsz! Sok sikert! :)
2016. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dori.xx válasza:
Motiváld magad olvasással. Képzeld el magad írókét. Vagy csak gondolj egy témára (akár egy fantasy lényre vagy egy hétköznapi ember életére) és kezd el írni. Ha elkezded, utána már magától jön. Sok sikert! :)
2017. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!