Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem akarják leszinkroniz...

Miért nem akarják leszinkronizálni a narutot? Persze a sippuudent meg ujra adni az első évadot, Persze tudom hogy nagyon sok pénzbe kerül, de amióta nem adják a narutot a beybladét meg a bakugant yugioht yugioh gx-et csak sz*r megy a magyar tv-én

Figyelt kérdés

#TV #Naruto shippuuden leszinkronizálása #naruto vetítése
2016. aug. 25. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz kategória.
2016. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Nem a pénz a gond.

A szinkronstudiók akkor szinkronizálnak, ha felkéri őket egy csatorna. Pl régen a Jetix.

Mivel nincs rendes animét sugárzó csatorna, nem kapnak felkérést sem.

2016. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért akarja mindenki szinkronosan? Nem volt még elég a hulladékból? A Death Note volt talán az egyetlen olyan anime, amit képesek voltak jól leszinkronizálni.
2016. aug. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem a felíratokal vannak gondjaim már a Naruto shippuuden 456 részénél vagyok és nem szinkrónnal csak mostanság nincs egy normális gyerekmese a tv-n nem azért mondom mert én nézem de azért nézek tv-t és milyen gyerek akar nagyfaterbátyot meg szünidei naplot meg nem is tudom milyen hülye csatornák vannak


A Cartoon Network is jól el ........! a Naruto a bakugan a yugioh gx beyblade metal fusion stb ezek voltak jó benne

csak az a baj hogy azt hiszik hogy 8 meg 9 évesek nézik a cartoon networkot én 13 éves vagyok és a cartoonetworkon nézek Gumballt

Parkműsort

Lego ninja go-t


DE a Beyblade metal fusiont is azt is mi az istenek nem szinkronizálták le a 13 meg a többi részt vagyik 16-52 ig a Beyblade metal Masters meg a Beyblade metal fury le van

2016. aug. 26. 13:52
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak azt mondom hogy a Cartoon Network volt az egyetlen ami vetitet ilyen idegen sorozatokat mára már csak a yokai örzök maradtak nekik


a gyerekeknek biztos jó de szerintem egy két TV-nézönek nem

2016. aug. 26. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké. Ezen kiégtem. XD No comment. :D
2016. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó lehet hogy ezt hülyeségnek tartod de én csak azt akarom hogyha unatkozok legyen valami nézhető a TV-én.
2016. aug. 26. 22:16
 8/8 anonim válasza:
Egyettértek.Ezek a rajzfilm csatornák csak szenyt adnak.Főleg a Disney channel a műröhögös értelmetlen sorozatai.Naruto ,Bakugán, Yugioh! , Beyblade:Metál mester , Sámán király ,Deltora Quest ezek a jók!!
2017. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!