Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bunkóság volt hogy nem "köszön...

Bunkóság volt hogy nem "köszöntem el" a munkatársaimtól?

Figyelt kérdés
gyári munkára adtam a fejem a húsiparban, két hónapot dolgoztam benne. leszámolás előtt egy héttel megpendítettem hogy továbblépek, halotta is jópár ember de utolsó nap csak a közvetlen munkatársaktól köszöntem el úgymond, se a céges buszon se semmi nem bocsátkoztam búcsúzkodásba senkivel. tudom, mir foglalkozok vele, de érdekelne hogy egyébként ez illetlenség volt? hogy fogadhatták? elég átjáróház ez a hely ahol látom, és olyan emberek voltak a munkatársaim akik közül sokaknak még végzettsége sincs, vagy az elején hiába kértem segyítséget nagyon sok dologra magamnak kellett rájönnöm szóval nem túl kommunikatív egyszerűbb emberekről beszélünk
2016. aug. 25. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért mert nem tanult ember attól még ugyanolyan ember és a kommunikativitásnak semmi köze a végzettséghez , ne legyél már magadtól úgy elszállva ... Egyébként nem volt bunkósság , a közeli munkatársaidtól ha elköszöntél akkor megtettél mindent amit az illem megkíván !
2016. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok elszállva, nekem is csak szakmunkás végzettségem van. csak arra fel írtam hogy el tudjátok képzelni a társaságot (igen, kisebbség is van jelentős számban)
2016. aug. 25. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!