Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hipsternek számítok? 15/F...

Hipsternek számítok? 15/F (2016-ban)?

Figyelt kérdés

Le írom sorjában a dolgokat

1.megtetszetek a kockás ingek 2.majd szemüveges lettem és hipster szemüveget hordok csak mert tetszik nem dicatból

3.elkezdtem instagramozni bár nem nagyon osztok de állandóan fennt vagyok 4. Elkezdtem skinny farmert hordani szintén csak mert tetszet 5. Tavaly nyáron meguntam a gépezést és elkezdtem olvasni azóta is imádok olvasni 6.rá szoktam a kávéra(max heti 2-3alkalom) 7. Hosszú hipster hajat növesztettem szintén mert tetszet a különböző "állomások" között mindig eltel kb 1hónap nem tudatosan történt kicsit utána nézztem és tetszik ez a hipserség de akkor én most úgymond igazi hipster vagyok hogy nem divatból lettem ilyen? U.I abból jött hogy sokan le hipstereztek?



2016. aug. 31. 01:06
 1/10 Alain Delon ***** válasza:
100%
[link] Egyébként nincs benned szándék megtanulni rendesen írni?
2016. aug. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A hipszterek nem mondják magukra hogy hipszterek, sőt inkább tagadják.
2016. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

a hipsterek általában az "értelmiség" soraiból kerülnek ki, nagyon ügyes vagy, hogy olvasol, de az enter-t néha használd kérlek

attól, hogy kockásinget meg skinny jeans-t hordasz vastag keretes napszemüveggel nem hipster leszel, hanem olyan ember, aki hipster szeretne lenni, de soha nem lesz az

hipsternek lenni ma már nem menő, szóval inkább hagyjad a fenébe az egészet és legyél normális

2016. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha annak tartod magad az vagy.
2016. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szakall a legfontosabb
2016. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Alain Delon ***** válasza:
5-re: Meg, ha bemész valahova, a csősapkát le ne vedd a fejedről!
2016. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezek a dolgok nem tudatosan jöttek csak egyre többen mondják rám az írásról meg csak annyit hogy a telefonom nagyon szeret javítgatni és nem tudom hol lehet kikapcsolni de amúgy jó a helyes írásom mindig 5ös voltam
2016. aug. 31. 18:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez pont, hogy a hipsterség teljes ellentéte, a full mainstreamség :D
2016. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Amit a 4. írt az hülyeség. Ha annak tartod magad,akkor pont hogy nem vagy az.
2016. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Utólag egyet értek a 9-essel és a 8-assal.

2016. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!