Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elektronikai összeszerelő...

Elektronikai összeszerelő munkakör "tesztírásán" mire számítsak?

Figyelt kérdés
új gyár indult kisvárosban, keresik az embereket. lehet bekerülök de előtte meg kell írnom egy ilyen tesztet (és aztán elmenni betanulni majd messze három hétre ha sikerül)
2016. szept. 5. 20:41
 1/3 A kérdező kommentje:
amit tudok hogy ez ülőmunka, szóval kisebb munkálatok vannak, persze hogy ettől függetlenül mennyire lehet bonyolult vagy nehéz azt nem tudom
2016. szept. 5. 20:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pszichológiai teszt lesz. A kérdések teljesen általános dolgokra fognak rákérdezni, amikre nincs jó vagy rossz válasz. Olyasmiket szűrnek vele, hogy mennyire tűröd a monotonitást, mennyire bírod a tempót, mennyire vagy precíz... (valószínűleg, azaz nem biztos nem írtam még ilyet, csak a testvérem pszichológusnak tanul és ők ilyesmiket is tanulnak)
2016. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
remélem hogy ilyen jellegű lesz köszönöm, bár még nem dolgoztam ilyen munkakörben. azért is csodálkoztam mert ez alsóbb szegmens, szóval egyszerűbb emberek töltik be, mindenki új és betanul, mégis miről tesztelhetik őket ezért merült fel.
2016. szept. 5. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!