Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik mecsetet érdemes...

Melyik mecsetet érdemes meglátogatni?

Figyelt kérdés
"túristakent" szeretnék meglátogatni egy mecsetet, valaki tudna ajánlani budapesten? valamint kérdeseim is lennének ezzel kapcsolatban:)

2016. szept. 7. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A budapesti mecsetek nem latvanyossagok, belulrol kifejezetten csunyak. Ha turistakent akarsz ilyesmit nezni akkor inkabb Pecset ajanlom.
2016. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz amit az elöző írt :) a Budapest mecsetet látogasd meg MME Magyaországi Muszlimok Egyháza üzemelteti 1 milliárdból lett felújítva, Csonka János tér (ex kultúrális központ épülete) 3 emeletes. De nem írtad, nő vagy vagy férfi?
2016. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Koszonom, de szerencsere eleg gyakran latogatom oket utolso:). Turistaskodasra nem valok, szerintem ez teny. Ha valaki mecsetben akar turistaskodni arra van sokkal szebb helyek is, amiknek valodi tortenelmi ertekuk van. Ha viszont infot szeretne a kerdezo mert muszlim akar lenni esetleg, akkor meg barmelyik megfelel.
2016. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok, és egyelőre csak azért érdeklődök, mert szeretném megismerni ezt a vallást
2016. szept. 7. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

3-as kommentelő ne hazudj sosem jártál az MME-ben ha jártál volna tudnád hgy néz ki )

[link]


ez lepukkant neked? szerintem nem az oszlopok többet érnek mint a mi lakásunk együtt :D


kérdező te pedig csak ne érdeklődj mert majd jön valami csöves bevándoló aki felességül akar venni és áttérit a vallásra

2016. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy lepukkant utolso. Hazudni meg nem tudom miert kellene errol. Csupan jeleztem a kerdezonek hogyha valoban meseszeru, szep mecsetet akar latni (nekem azok inkabb a tortenelmiek), akkor nem pesti mecsetekbe kellene latogatnia.
2016. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is a Fehérvári úti mecsetet mondanám (ugyanaz, mint amelyiket az előző ajánlotta). Azt hiszem szombat délutánonként vannak előadások, beszélgetések.


----


Ne vitatkozzatok már gyerekek ilyen apróságon. A kérdező a turistáskodást nyilván úgy értette, hogy nem az épületre kíváncsi, hanem az iszlámra.

2016. szept. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Attila_the_hun ***** válasza:
11%

"lány vagyok, és egyelőre csak azért érdeklődök, mert szeretném megismerni ezt a vallást"


Nem vagy normális! Messze kerüld el ezt a vallást!

2016. szept. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!