Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pszchológusok segítség idegile...

Pszchológusok segítség idegileg kikeszultem mi tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok 15 éves lány vagyok és most kezdtem a 9.osztályt de egyszerűen nem bírom! Minden nap olyan szornogással és sírhatnékkal megyek be hogy az már szinte a depresszóba kerget. Én próbáltam barátkozni és megszokni az iskolát és a várost is mert eddig évente ha evyszer voltam ott.

Az osztálytársaim bunkóak velem és egyszerűen szörnyem érzem magam az iskolában. Mindegyik volt osztálytársam mondta hogy nekik milyen jo és engem nagyon zavar hogy nekem nem. Minden nap sírok suliban és itthon de erről csak a szüleim tudnak.....idegileg teljesen kikészülök és nem bírom tovább!!

A szüleim két hét mulva mennek egy Miskolci suliba megkérdezni hogy átvesznek-e mert itt nem vagyok képes kibirni ezt a lelki fájdalmat és szorongást. És attól is nagyon félek hogy ha át is vesznek akkor hogy fogok beilleszkedni olyanok közt akik már ismerik egymást egy ideje....

Átlagos külsőm van és barátságos vagyok mindenkivel de egyszerűen kiközösítenek. Olyanokért szolnak le hogy nem megyek veluk cigizni és inni mert en nem ilyen vagyok....

Aztán a iskolám mellett van egy másik ahová nagyrészt cigányok járnak és állandóan belém kötnek.

Mindenki azt mondja ne foglalkozzak veluk de en nem birom az egyedullétet.Már a vagdosás is mehfordult a fejemben hogy hátha nem fog lelkileg így fájni....de nagyon félek. Most is zokogva írom le ezeket...

Legalább valaki beszelgessen velem vagy linkeljen egy oldalt ahol irogathatok egy pszichológussal mert a szuleim szerint nincs ra szuksegem.

Anyum is rengeteged sir amikor engem sirni lat minen nap de nem akarom hogy miattam rosszul erezze magat. Az ekezetekert bocsanat csak kapkodok

Kérlek segítsetek! :'(



2016. szept. 11. 17:15
 1/6 anonim válasza:
Nem szabad eröltetni a barátkozást, mert minnél jobban erölteted annál rosszabb. De csak van olyan akit nem a cigi érdekel. A vagdosas felesleges. Lelkileg kicsit labilis lehetsz. Ezzel nem megbántani szeretnélek.Nem lehet hogy a háttérben más probléma van?
2016. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem eroltetem...es nem hinnem hogy a hatterbe van valami mert a suli kezdete elott meg semmi baj nem volt...azota annyi valtozott hogy nincs kivel beszelnem es teljesen magamba zarkozott lettem..
2016. szept. 11. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
kövér vagy? büdös?visszahúzódó? Ki fognak közösíteni de ettől csak erősebb leszel
2016. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Elso vagyok

Miert olyan fontosak akkor a barátok? Koncentrálj a tanulásra, és magadra. Ettől megedződsz. Nekem sem volt túl sok barátom. Többnyire érdek volt.. Csak kihasználtak

2016. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Légy szíves, beszélj a szüleiddel, hogy keressenek neked pszichológust. Vagy ha van iskolapszichológus ott, ahová mész, akkor keresd fel.
2016. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan éreztem magam, de szerencsére volt egy-két ember, akikkel tudtam barátkozni. Tudom, milyen érzés barátok nélkül, úgyhogy én azt javasolnám neked, hogy próbálkozz egy darabig aktívan a barátkozással. Nem feltétlenül az osztályból kell választanod, (bár nyilván jobb úgy). Nézz körül szünetben, és ha látsz valakit, aki szimpatikus, visszahúzódónak tűnik, szerintem vele próbálkozz.Ha továbbra sem találsz senkit, tényleg válts iskolát. Szerintem NEM VELED VAN A BAJ.


29/NŐ

2016. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!