Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elküldtem valakinek veletlenul...

Elküldtem valakinek veletlenul egy e-mailt, ebből baj lehet?

Figyelt kérdés
Tudom hulye kerdes de azert csak csak. Elküldtem valakinek egy e-mailt , amin rajta vagyunk egy képen(képet küldtem e-mailben). Elírtam az e-mail címet. Aki megkapja, mit csinálhat vele? Lehet valami baj?
2016. okt. 1. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is, egyáltalán nem biztos, hogy az az e-mail cím egyáltalán létezik.


Másrészt ha létezik, és egy átlagemberről van szó, valószínűleg spamnek gondolja, és kitörli, ha nem akadt fenn eleve a spamszűrőn. Esetleg recskázik rá, ha olyan a kép. Sok mindent nem tud kezdeni vele, hacsak nincs a fájlnévben valami nagyon privát információ, de valószínűleg akkor se.

2016. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen privát információ lehet egy képen?
2016. okt. 1. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Akár egy név, bármi.
2016. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Küldj még egy emailt a téves címre, hogy az előző miatt elnézését kéred, véletlenül, elgépelted a címzést.
2016. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Többször kaptam már téves E-mail-t, de nem zavart. Választ írtam, amiben tájékoztattam, hogy rossz címre írt, valamint biztosítottam arról, nem élek vissza a levelével. Amit ki is töröltem, még a szemetesből is.
2016. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Milyen privát információ lehet egy képen?"

Saját azonosítód, pontos hely, idő, stb.

2016. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mennyire pontos hely?
2016. okt. 1. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Néhány méter.
2016. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!