Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kockás ing viselése most...

A kockás ing viselése most már egyértelműen azt jelenti, hogy valaki kormányellenes?

Figyelt kérdés

Van egy csomó ilyen ingem, munkába hordom őket, de mióta volt a tanártüntetés, mindenki arról faggat, mit gondolok a politikáról, pedig azért veszem fel ezeket, mert nincs más, és a tüntetés előtt vettem őket.

Most már ezek szerint a kockás ing afféle véleménykifejező lett?


2016. okt. 1. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Én erről nem tudok, pedig erősen kormányellenes vagyok/voltam mindig is. Kockás ingem sajnos nincs, de szerintem nem is szükséges ahhoz.

Ennyi erővel akkor, akin piros póló van, az szereti a vaníliafagylaltot?

2016. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban a tüntetéseken a kockás ing a kormányellenesség szimbóluma volt, de ezek a tüntetések már lecsengtek, elvesztette politikai súlyát ez a fajta megmozdulás. Szerintem nyugodtan hordd a kockás ingeket.
2016. okt. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TR75 ***** válasza:
100%
Az én részemről a kockás ing viselése egyértelműen azt jelenti, hogy kockás inget viselek. Mert azt szeretem.
2016. okt. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
vagy azt, hogy favágó
2016. okt. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TR75 ***** válasza:
Jaja, lumberszexuális :-D
2016. okt. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk a cégnél a kockás ing a menő, pedig a tulaj vállalkozó lévén igencsak a kormánynak nyal mindenféle téren.
2017. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!