Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudja esetleg valaki,...

Nem tudja esetleg valaki, hogy japán Yen-t fém pénzt hol tudnák vásárolni?

Figyelt kérdés
Pénz váltóknál próbálkoztam, de csak papír pénzzel foglalkoznak. Kérem aki tud segítsen.

#Japán #átváltás #jen #Fém pénz #valuta.
2016. okt. 6. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ebayen van, 800 ft környékén egy érme
2016. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mire kell? Ha csak pénzgyűjteménybe kéne pár érme, küldök neked postán.
2016. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából ajándékot csinálnák páromnak belőle. Mert egy animét nagyon szeret, és onnan vettem egy ötletet. Ezért kellene egy marokkal olyan yen amelyiknek lyukas a közepe. (ha jól tudom az 5 yen érme olyan.)
2016. okt. 7. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Az 5 yenes és az 50 yenes ami lyukas, de az 5 yenest szokták felhasználni ilyen díszekhez, meg egyebekhez, mert az "szerencsét hoz".


Mennyire sürgős? Ha szép fényes érmék kellenek, akkor bankban lehet kérni kötegben, de az csak hétköznap van nyitva, amikor dolgozom. Okt.25-étől viszont szabin vagyok, akkor el tudok menni. Ha kopott, használt is jó, akkor összeszedhetem ami hozzám kerül, de az is eltarthat egy ideig, mire összejön egy maréknyi. Kb. mennyit is takarna darabszámra ez a marék? :)

2016. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyent is lehet szerezni egyébként. Ez fából van az 5 yenes alakjára faragva, és a hátuljára ráírathatsz egy tetszőleges nevet :).

2016. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lizbeth5 válasza:
Sziasztok! Egy nagyon jó barátom lányának kellene gy 5-ös vagy 50 yenes érme a ballagására szerencse-hozónak. Tud Nekem esetleg valaki segíteni ebben? Köszönöm elôre is :)
2017. márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!