Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ballada a költészet hatalmáról?

Ballada a költészet hatalmáról?

Figyelt kérdés

Mit szóltok ehhez a műhöz? Elolvastam már párszor, de úgy igazából semmi értelme nincs. Ez egy tipikusan olyan, mű, hogy mindenki bele tud valamit nagy okfejtés közepette magyarázni,és azt képzelni hogy ez tényleg úgy van.


Szerintem az egész egy direkt értelmetlen, összefüggések nélküli módon megírt történetecske, hogy az emberek tudjanak azon gondolkodni, hogy ez vajon mi is lehet, mire rájönnek, hogy semmi az egész.

A versben szereplő négy sorral sem kell szerintem semmire se gondolni. Csak úgy van.

Semmi metafora, semmi költői kép, semmi társadalomkritika, semmi mögöttes tartalom.

Csupán egy jól megírt katyvasz.


Szerintetek?

Mit gondoltok?

Köszi :)


2016. okt. 6. 20:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!