Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy filmet aminek a...

Van egy filmet aminek a címére lennék nagyon kiváncsi volt benne egy pasi aki betévedt a szülinapján egy régiség boltba és utána felnőttként is valahogy, de nem tett meg valamit akit mondtak neki és elment, viszont valahogy elvarázsolta az eladó őt?

Figyelt kérdés
Régebben láttam egy filmet aminek a címére lennék nagyon kiváncsi volt benne egy pasi aki betévedt a szülinapján egy régiség boltba még gyerekként és utána felnőttként is valahogy, de nem tett meg valamit akit mondtak neki és elment, viszont valahogy elvarázsolta az eladó őt. Tudom nagyon összevissza van, de az elején meg olyan képekre emlékszem, hogy csomó gyerek meg általánosiskolai csoport van benne?

2016. okt. 15. 10:22
 1/3 anonim válasza:
Varázslótanonc lesz,legalábbis nagyon hasonlít így amit leírtál.
2016. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stephen king: hasznos holmik ??
2016. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 én is erre gondoltam
2016. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!