Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most komolyan? Ennyire szánalm...

Most komolyan? Ennyire szánalmas ez a korosztály?

Figyelt kérdés
A minap beszéltem testvéremmel, én 19 vagyok ő pedig 16, és rosszul érezte magát. megkérdeztem hogy mi a baj, és mutatott nekem néhány "beszélgetést" a barátaival (fiúk és lányok egyaránt), akik arról regéltek neki hogy milyen sz*rul néz ki, szegényt a földig szidták a külseje miatt amivel amúgy nincs is semmi baj.. azt mondta hogy ez már nagyon régóta így van, nem csak az ő részükről élőben is megkapja ezeket sokszor, meg hogy kevés lájkot kap a képeire és hogy őt ez zavarja.. és csináltam vele egy közös képet amit ki akartam volna tenni az oldalamra, de nem akarta mert.. idézném őt: "Ne tedd ki kérlek.. nem akarom hogy piszkáljanak megint hogy milyen csúnya vagyok, nem akarom kapni azokat az üziket és kommenteket mint mindig".... komolyan?? a testvérem nem mer ki tenni képet azért, mert kevés lájk megy rá és piszkálják miatta?? ezekben nincs szégyenérzet?? egyáltalán tudok neki segíteni valamit valahogy?
2016. okt. 15. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Ez ellen nem tudsz mit tenni,Kérdező. Az emberek egy igen nagy százaléka olyan szinten sötét tapló idióta szrházi, hogy az a legnagyobb örömük a hitvány kis életükben, hogy másokat ocsmányolnak, kritizálnak. Ezek általában akkora kisstílű csicska senkik, hogy máshogy egyszerűen nem érzik azt, hogy ők léteznek, tehát ők VANNAK. Felmegy a netre arc nélkül névtelenül, így attól se kell félnie hogy irgalmatlanul pofán vágják, és elkezd kígyót-békát írni random emberkékre, ettől piszok jól érzi magát, erre rángatja a csoffadt kis koktélvirslijét hogy mekkora májercsávó, beszólt az interneten másoknak, hihihi-hahaha!

Ezeket a pondrókat irtani kellene.

2016. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ő már ebben nőtt fel, az ő önértékelési képének szerves része a facebook. Tudatosan el kellene szakadni ettől, segíts neki. Ja és új barátokat szerezni, akik tisztelik az eredményeit, valamint ha tényleg problémás a kinézete akkor új ruhatár+egy kis igényesség.

Szerintem valami hobbit kellene keresni, vagy nagyon megerősíteni a jelenlegit, mert ha abban fejlődik, megéli a sikerélményt, akkor nem ez lesz az egyetlen mértékadó skála, hogy hágy darab lákja van (ami sajnos veszettül praktikus erre a célre, mivel alapból számszerűsített dolog) az önértékelésére és eltudja engedni, felül tud emelkedni ezen...

2016. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. A temető meg üres.
2016. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!