Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerbusztok kedves fiatalok!...

Szerbusztok kedves fiatalok! Szeretném megérdeklődni mit jelent a mai szlengetekben a tanár és a barát kifejezés (utóbbit furcsa kézjel is kíséri)?

Figyelt kérdés
Valamint ha bármi mostanság használatos kifejezést tudnátok írni magyarázattal, nagyon megköszönném. Kissé eljárt felettem az idő, szeretném érteni amit az unokáim beszélnek.

2016. okt. 20. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok, de én még azt sem értem, hogy mit szeretnél.

Tanár az aki tanít.

A barát is ugyanaz, mint ezelőtt 30 évvel.

Ez nem szleng.

2016. okt. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barát nem az, mint régebben. Ma az a barát, aki a szeretője a másiknak.
2016. okt. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerbusz kedves kérdező!

[link]

2016. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat kedves internetezők! Ki gondolta volna, hogy ilyen csuda szleng szótár is létezik? Nemrég szálltam csak be az internetbe, nem ismerem még ki magam jól, de ez remek oldal, majd a nejemmel végigolvassuk, mert fontosnak tartjuk mindketten, hogy lépést tartsunk az ifjúsággal.
2016. okt. 20. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:

"21 vagyok, de én még azt sem értem, hogy mit szeretnél."


Úgy fest, tátong itt némi kis generációs szakadék 😁

2016. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
?? Floppyrol bootoltál, ortó ? :)
2016. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!