Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jótékony célra és módon (azaz...

Jótékony célra és módon (azaz ingyen) odaadnék több doboz/zsák ruhát valami szervezetnek, aki szegények, hajléktalanok között osztja szét. Hol találok ilyeneket?

Figyelt kérdés
A baba- és gyerekruháktól kezdve egészen felnőtt méretig (lány-női) mindenféle van, de persze azért látszik, hogy használtak. (Nem szakadtak, vagy valami, csak nem is vadonatújak)

2016. okt. 25. 10:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, hogy a szállítást viszont nem tudom megoldani, tehát a bökkenő ott kezdődik, hogy olyan szervezet kéne, akik eljönnek érte. Mert amúgy tapasztalatom szerint sok magánszemély ismerős is szívesen elfogadná ingyen (minden kell ugyebár, ami ingyenes, aztán eladnák piacon max...), de el már nem akarnak jönni érte.
2016. okt. 25. 10:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb a helyi szociális és gyermekvédelmi szolgálatnak adni. Hozzám kijöttek a felajánlott holmikért,bababutorért.
2016. okt. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? És ha nem Budapesten lakom, hanem agglomerációban, szerinted ide is kijönnek? Mert itt sajnos nincs helyi, viszont nem vagyunk messze Budapesttől... (Attól függően, hol van a székhelyük, egyed budapesti címek akár lehetnek tőlük messzebb is, mint mi... de mégis a határon kívül esünk.)
2016. okt. 25. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem bpi vagyok. Nézd meg a net-en,hogy a járásodban hol van ilyen szolgálat. A megyei Kormányhivatal honlapján meg fogod találni szervezeti egységek alatt.
2016. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom.
2016. okt. 25. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!