Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem lehet visszanézni a...

Feczer Ilona kérdése:

Miért nem lehet visszanézni a teljes adásokat 2016. 08.27. - 2016. 09.10. -ig az RTL Való Világ 8 oldalán? Utána már lehet nézni!

Figyelt kérdés

2016. okt. 25. 12:39
 1/4 anonim válasza:
Rem, hogy igen. Én is elölről szeretném végignézni ezt a szennyműsort, hogy miért nem tudom. Ez kb olyan, mint a mónika, meg a balázs show szennyműsor, de unaloműzésnek jó.
2016. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A sorozatbaraton elvileg fent van, de sajnos lezárták az oldalt, ezért csak meghívóval lehet regisztrálni.
2016. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is néztem, de csak meghívóval lehet regisztrálni! Úgy néz ki, hogy egy idő után törlődnek a régi teljes adások! Az elejét nem láttam és azért szerettem volna megnézni!
2016. nov. 13. 01:05
 4/4 anonim válasza:

Ja én, am pont a Dinára lettem volna kíváncsi, még az elején. De hát ez van szerintem nem fogják feltölteni

az rtl-szépen letörli, max meghagynak pár érdekes részt.

Talán még a videa, vagy az indavideo de az sem tuti.

2016. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!