Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen rossz a...

Másnak is ilyen rossz a véleménye Jánoshalmáról?

Figyelt kérdés
Azt mondják az emberek bunkók, semmi lehetőség és mindenki csak lehúzza egymást.

2016. nov. 5. 18:08
 1/10 anonim válasza:

én nem ismerem

nekem volt egy ismerősöm, aki ott lakott (lakik) és mindig panaszkodott, hogy nincs semmi ott és Pesten lakna inkább :D

2016. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ja igen, mindig ezzel köszönnek az ismerőseim, hogy semmi lehetőség, állandóan bulizni mennének valahova csak nem oda.

Olyat is elsütnek egy pár feles után, hogy mindenki lefekszik mindenkivel, tiszta beltenyészet, stb... Miért nem költöznek el ha ennyire rossz?

2016. nov. 5. 18:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi minden évben jártunk oda kiskorom óta rokonokhoz,de jó pár éve nem járunk.

Kiskoromba szerettem odajárni,de féltem a cigányoktól,amúgy hangulatos,kicsit lepukkant hely volt.

Úgy 6-7 éve nem is voltunk,de gyanítom,hogy nem változott semmi.Lehetőség tényleg nem sok volt,de azt nem vettem észre,hogy bunkók lettek volna az emberek.

2016. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Quatermain ***** válasza:
4 éve nem jártam ott, de fura hely az biztos és szerintem nem változott, jó irányba biztos nem.
2016. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Itt lakom szerintem is elég gyér.

Parkolni sem tudnak es tenyleg bunkók:)

18 éves tapasztalat

2019. júl. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Milyen a közbiztonság,google maps alapján elég jó helyen fekszik a város.:?
2021. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeretem a várost. Annyira nem bunkók, de van bunkókból is bőven. :( Sajnos tényleg nincs túl sok minden, de sok lehetőség rejlene benne, ha az illetékesek nyitottak lennének az újításokra.
2022. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó hely, van benne sok lehetőség, csak sok a roma.
2022. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Odaköltöztem volna, mert országos viszonylatban is ott a legolcsóbbak az ingatlanok. De sajnos nem legjobb hely, és munkalehetőség se nagyon van.
2022. okt. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi a baj Jánoshalmával, miért nem jó hely? Én is néztem ott ingatlant, de még nem voltam a városban, képek alapján nekem tetszik, nyilván nem egy világváros, de az én igényeimnek szerintem jó lenne, én a nyugodt, csendes környezetet szeretem. Miért olyan olcsók az ingatlanok ott? Mi a baj a várossal?
2023. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!