Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor jön ki a Bexi sorozat...

Mikor jön ki a Bexi sorozat 6. Resze? Ti mit gondoltok, mi lesz a kovetkezo reszben?

Figyelt kérdés

2016. nov. 5. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Valamikor tavasszal fog kijönni a befejező rész. Tuti valami nagy dráma lesz benne. Pl:Márk és Beki megint szakítanak, de azért remélem, hogy nem. Egyébként ez is egy ilyen szerelme sztori.(egymásba szeretnek-valamiért nem jönnek össze-szenvednek-ezután lesz@rják a világot és boldogan élnek együtt) Úgyhogy a vége haapy end lesz

Egyébként nagyon szeretem a Bexi sorozatot, nem ezért írtam ilyen nyersen róla.

2016. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajaja, ertem, amugy szerintem is happy end lesz es enis nagyon szeretem:)
2016. nov. 7. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem Beki lemond Bexiről, ha nem is teljesen, de a Zeneművészetibe fog járni.

N.Geri pedig meghal. Nemááám. Mindenesetre leszáll róluk.

2016. nov. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hullocsillag13 válasza:
100%
Ja szerintem is valami ilyen szerelmi szenvedés cucc lesz ahogy irták előttem. Amúgy a Valahol nagyon jó lett imádtam. Azt írja a végén hogy lakást keresnek remélem nem költöznek el. Geri haljon meg vagy valami. #márker #tomielsétált #geridögöljmeg #baloghteis #valahol #
2016. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én nem hiszem h szakítanak. Se Márk se Beki nem hagyná ezt. Még a dalban is így szerepel,a valaholban:"Nem veszítelek el újra". Akkor mikor el akartak szökni Balogh elől,akkor is azt mondta Márk h inkább mindent felad,csak ketten legyenek.
2017. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mivel ez az utolsó rész szerintem tele lesz izgalommal és happy end-del fog befejeződni..vagyis remélem :) De Laurát ismerve szép, boldog vége lesz :)
2017. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

A címe: Egyszer

Megjelenés: május 15.

2017. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!