Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyvárosiak, kihasználjátok...

Nagyvárosiak, kihasználjátok a lehetőségeket és eljártok moziba, színházba, sporteseményekre, koncertekre?

Figyelt kérdés
Jó falun lakni, de azért néha szívesen elmennék egy-egy hangversenyre, operára.

2016. nov. 6. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ellentétes vàlasz tudom. De falusi unokatestvéreim jobban kihasznàljàk azt a várost amiben én lakom. Nekem itt van minden kéz alatt nekik 30km. Nekik megvan a "felmegyek a vàrosba" dolog varàzsa. Sokkal jobban kiöltöznek ràkészűlnek.
2016. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, kihasználom.

Bár moziba ritkán járok ( évente 3-4-szer, ha tényleg engem érdeklő film van, amelyben fontos a látvány is), de színházba sokat, és koncertre is elég sűrűn, étterembe pedig havonta többször is.

2016. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert nem köt a " Ha ezt a buszt/vonatot nem érem el.. ".

Míg vidéken laktunk, olyan is előfordult, hogy az előadás vége előtt el kellett jönnöm a színházból, mert nem értem volna el az utolsó buszt, ha végig maradok.

2016. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyományos moziba nem járok, engem annyira nem nyűgöz le a technika, hogy egy rakás pénzt kiadjak érte. A jó filmeket meg kevésbé csúcs technika mellett is tudom értékelni. Filmklubszerű vetítésekre el-el megyek néha. Színházba is, de szintén ritkán. Koncertekre lényegesen gyakrabban járok, műfajtól függetlenül. Igyekszem minden jó koncerten ott lenni, de nagyjából csak a felére jutok el. Hozzáteszem, nyáron nálunk rendszeresen vannak ingyenes szabadtéri koncertek is, panaszra tehát nincs okom :)
2016. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!