Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A betyár Rózsa Sándornak...

A betyár Rózsa Sándornak született gyereke annak idején? Volt esetleg testvére?

Figyelt kérdés
Családfa kutatást végzek és biztos akarok lenni benne. Ameddig vissza mentem könyvek és források alapján illetve az itthon talált papírok alapján amit mindig őrzünk és megmaradnak elakadtam de Rózsa Sándorhoz köthetőek. Nem vagyok benne biztos egészen. Vagy esetleg egy családfa kutatót kellene felkeresni?

2016. nov. 12. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt testvére, Rózsa Bandi (hivatalosan András) együtt betyárkodtak, együtt is fogták el őket.
2016. nov. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. már csak az a kérdés hogy valamelyiküknek született-e gyermeke idővel.
2016. nov. 14. 22:40
 3/4 anonim válasza:
A jelenlegi tényállás szerint két gyereke is volt Rózsa Sándornak, részben miattuk is folytatta a rabló életmódot, hogy őket etesse.
2019. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Quaresmark válasza:
Rózsa Sándornak volt egy unokatestvére, leánykori neve Rózsa Julianna. Anyai ágon ő az én ük nagymamám, Kazi Márkné Rózsa Julianna.
2023. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!