Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Youtube megtekintések száma?

Youtube megtekintések száma?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy mielőtt megnyitok egy youtube videót, a megtekintések száma jóval kevesebb egyeseknél, mint megnyitás után a videó alatt lévő megtekintések száma?

Ha különböző youtubereket nézek, akkor sokaknál megegyezik a kattintás előtti és utáni megtekintések száma. De egyeseknél rákattintva már 45-tel, 102-vel, 300-zal stb több a megtekintés.

Én arra gondolok, hogy a rákattintás előtti megtekintések száma a valós, és miután rámész egy videóra, ott már beleveszi azokat a felhasználókat is akik már sokadjára nézik. Ha megnézed ugyanazt 10-szer, akkor 10-zel többet számlál már a videó alatt. Mit gondoltok ?



2016. nov. 13. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A kattintási idő alatt annyian nézik meg, de az sem másodpercre pontosan frissül általában. Amúgy a youtube egy felhasználót nem csak egyszer számol, hanem ahányszor megnézni a videót
2016. nov. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen nem 1x számol tudom. Viszont az kizárt, hogy annyian nézik meg és azért, mert alig van feliratkozója annak akire gondolok, ha konkrétabb akarok lenni. És mostanában kezdte el ezt, hogy több a megtekintése mint a valódi megtekintések száma. Még mindig azt gondolom ha rákeresel egy videóra, ott kiírja a valósat, ha már rá is mész, akkor pedig összeadva a saját meg többszörös megtekintőket kapjuk azt az értéket.
2016. nov. 14. 09:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg éppen, hogy a videó alatt írja a valódi megtekintések számát. Attól, hogy valakinek nincs sok feliratkozója, még lehet sok nézője. Akár véletlen kattintásokból is.
2016. nov. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!