Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szoktatok adakozni jótékonyság...

Szoktatok adakozni jótékonysági célokra? Ha igen, milyenekre?

Figyelt kérdés
Hol áll Magyarország ezen a téren nemzetközi viszonylatban?

2016. nov. 21. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, beteg gyerekek gyógyítására.
2016. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szép dolog!

Kösz, hogy válaszoltál!

De ha ma 13h óta csak egyetlen válasz érkezett erre a kérdésre, akkor úgy látszik, Magyarországon nem erőltetik meg magukat az emberek, hogy a náluk rosszabb sorsúakon segítsenek.

Ha valaki nem pénzt ad, hanem ideje egy részét áldozza ilyesmire, az is érdekelne.

Én főleg ilyesmikkel foglalkozom.

2016. nov. 21. 23:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem erről van szó. Mit válaszoljanak? Igen szoktam. Nem, nem szoktam. Nem információ.

Ha pedig a statisztikára vagy kíváncsi, nézz körül az utcán, hány koldus van. Ahol nem jön be, onnan elmennek, nem hülyék. Nézd meg neten, hány segélyszervezet van. Ha nem is könnyen, de működnek. Mert képesek rá.

Nemzetközi összehasonlítást ott keress, ahol ilyennel foglalkoznak. Gondolod, hogy egy laikus véleménye e tekintetben mérvadó?

2016. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha tudsz erre vonatkozó linkeket küldeni, megköszönném!
2016. nov. 22. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen szinten ezzel nem foglalkozom. Maximum néhány régi "kliensemnek" utalok át összegeket. Pl. a SOS Gyermekfalunak.
2016. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!