Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem furcsa, hogy...

Szerintetek nem furcsa, hogy a beteg gyerekeknek ilyen kívánságai vannak?

Figyelt kérdés
Minden évben adakozom valamit. Idén az egyik ismerősöm ajánlotta a Csodalámpa alapítványt, ahol gyerekek kívánságait váltják valóra. Felmentem az oldalra és kicsit durván érintett, hogy a kívánságlista 90%-a iPhone, iPad, Laptop, Nikon fényképezőgép, PC, Xbox, PlayStation, Nagy Lcd tv... Csupán néhány olyan van, hogy kerti játszótér, vagy játszóház, utazás. El is ment a kedvem tőle. Komolyan ennyire.. Még azt is kikötik, hogy Márkás fényképező, iPhone, Macbook PRO!!,. Kicsit szerintem romlott ez a dolog is.
2016. dec. 4. 20:14
 1/9 Molyember ***** válasza:
17%
Mert ha nem valami olyan dolgot szeretne, amitől te meghatódsz, akkor nyilván romlott. Okos.
2016. dec. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Tiszta szívből gyűlölöm a túlzást! Itt a lista. Ha szerinted a 90%a kér nagy képernyős tévét, vagy Ipadot, akkor fogalmad sincs a 90% fogalmáról.

[link]

Ez az egyik. A másik pedig az, hogy sajnos te ezzel a lelkülettel adod tovább az infót erről az oldalról, és ki tudja hány embert tántorítasz el attól, hogy segítsen nekik. Szégyelld magad.


Nem olvastam el a történeteket, de a mai kor játékai ezek, ha a gyerekek nem is ismernek más szórakozást, mint ezek, akkor ki vagy te, hogy számon kéred őket??

2016. dec. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Korunk gyerekei.

-Mit mond az egér?

-Klikk-klikk!

2016. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki az én véleményem miatt nem adakozik, az buta. Én arra kérdeztem rá, hogy tényleg ennyire rossz irányba megy-e a társadalom. És nem, nem fogom szégyellni magam. Mivel ők kérnek szívességet a kért dolgokkal. Ha én nem támogatom, szívem joga. Ha más adakozik, szíve joga.
2016. dec. 5. 12:14
 5/9 A kérdező kommentje:
"Ki vagy te, hogy számon kéred őket" egy potenciális adakozó, de bocsáss meg, nehogy még a vámpír adjon vért...
2016. dec. 5. 12:16
 6/9 Molyember ***** válasza:
0%
Fú, bmeg, te inkább ne adakozz. Ilyen nyomorult, beképzelt lelkivilággal úgysem éreznéd jobban magad. Tartsd meg a pénzed, hidd magad felsőbbrendűnek, mert neked van, és ha jót akarsz magadnak, soha, senkinek ne mutasd meg ezt a kérdést. Jól ismerem ezt az oldalt, sok furcsa ember jár erre, de ami itt összehoztál, az tiszta hányinger. Az adakozás nem szívesség, te szerencsétlen...
2016. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2016. dec. 5. 18:06
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Ez a mai világ. Nekem sem tetszik,hogy a gyerekek a "mocsokban játszunk egésznap" átalakul fb-n chatelünk/xbox-on multizunk gyerkkorrá de ez van. És nyilván olyat kér ami nekik nem tellik,stb.

Te is mecsboxot kértél nem pedig játék autót...

2016. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azért azt kérik szegények mert ezeket reklámozzák s nem azért mert drágák. Ők ezeket ismerik a reklámokból. De abban biztos lehetsz hogy ebben az országban ha iphone- adományozol mire odaér már csak simens.
2016. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!