Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Neked melyik a kedvenc határon...

Neked melyik a kedvenc határon túli területed?

Figyelt kérdés
Jártál már ott? Ha tehetnéd odaköltöznél? Mi fogott meg benne leginkább?
2016. dec. 5. 01:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Itt most mire gondolsz?

Az elcsatolt magyar területekre,vagy bármire csak külföld legyen?

2016. dec. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
London, bár jobban örülnék, ha azt is visszacsatolnánk.
2016. dec. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazad van elso, az elcsatolt teruletre.
2016. dec. 5. 03:02
 4/11 anonim válasza:
85%

Mindegyik területen jartam. Nekem az erdélyi (nem a partiumi) területek a legkedvesebbek. Kolozsvárt szépnek találom, és kifejezetten tetszett még Szepes is. Megye szinten Maros és Hargita megyéket találtam különlegesnek.


Nem költöznék oda. Egyfelől a családom miatt, másfelől Magyarországon jobbak a lehetőségek.


Talán az fogott meg benne, hogy tudom, a családom onnan származik. Vasútnál dolgozott anno két rokon család férfi tagja tiszti rangban, és emiatt folyton költözni kellett: így kerültek még a világháborúk előtt a mai Magyarország területére. Szóval talán ez a kötődés. Másfelől a kisebb falvak rendezettebbeknek tűnnek ott, már amennyire a körülmények engedik. A táj is vonzóbb nekem, illetve a városok kinézete egyszerűen szebbek a szememnek. De ez relatív. Valakinek a szerbiai-vajdasági városok tetszenek jobban.

2016. dec. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs kedvenc, nem is rajongok értük de másokkal ellentétben akik rajonganak, én már jártam nagyrészt az összes helyen.
2016. dec. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Teneriffe.
2016. dec. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Párizs, egész király hely.
2016. dec. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Szép táj Magyarországon is van, és Európa sok részén is.
2016. dec. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Haway. Gyakran járok oda és mindig megyugtat.
2016. dec. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mindegyiknek meglátom a sajátos szépségét, országhatáron belül is, meg azon túl is. De elköltözni nem költöznék sehova, országon belül sem.
2016. dec. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!