Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Durvább, szókimondóbb, utálato...

Durvább, szókimondóbb, utálatosabb vagy itt, mint szemtől szemben?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 16:34
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
89%
Én nem vagyok sem durvább se szókimondóbb se élőben sem itt,a rossz tulajdonságom az,hogy mindent megmagyarázok,még ha nincs igazam akkor is.És itt is ilyen vagyok.Másokat nagyon tud idegesíteni úgy vettem észre.
2010. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2010. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Talán...De nem szemétkedem és nem beszélek senkivel csúnyán de őszintébben oda mondom mit gondolok!
2010. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Nem. A való életben is megmondom ha valamivel nem értek egyet, nem tetszik.
2010. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem... De talán jobban ki merem fejteni őszinte véleményemet.
2010. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szemtől szembe is megmondom a véleményemet ha arról van szó,de semmiképpen se vagyok durva és utálatos.
2010. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
100%
Nekem sokat segít ez az oldal, mert legalább megkapom a rosszat is nem csak a jót. Akik ismernek és szeretnek azok mindig védeni akarnak és nem mondják meg néha a frankót, de itt is van olyan aki azért nem adja meg a megfelelő tiszteletet a másik embernek, ezt azonban nem szeretem...Én is megmondom amit gondolok vagyis inkább érzek, hogy helyes...
2010. máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem.A stílusomon nem tudok változtatni,itt is olyan vagyok,mint az életben.Itt csak annyi a különbség,hogy nem ismerem az embereket,így pártatlanabb tudok lenni,míg a való életben nem szoktak vadidegenek odajönni hozzám az utcán,hogy "elhagyott a férjem,mit tegyek?".
2010. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

hát én a valóságban is iylen vagyok kb mint itt

ittis tudok rendes válaszokat adni mosolygós jelekkel ha rendes, kedves válaszról van szó és letudom oltani őket ha olyan. ezt ugyanúgy kint is

elég szókimondó vagyok midnenkivel szemben és ha kell veszekszek vitatkozok és üvöltök :S sajnos

2010. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Az életben nem találkozom ennyi korlátolt és buta emberrel. Ettől függetlenül szemtől szemben is megmondom a véleményemet, nem szépítek.
2010. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!