Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok titeket fogdostak/fogdo...

NagyTibirka kérdése:

Lányok titeket fogdostak/fogdosnak a fiuk az iskolaba? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy szünetbe megfogják a feneketeket,rácsapnak,megpróbálnak egy puszit kierőszakolni vagy ettől durvább.És tényleg van aki élvezi ezt?
2016. dec. 20. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Popsimat szokták néha fogdosni, meg ölelkezni, puszilkodni szoktunk. 15l
2016. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
64%
1# Jó gáz vagy 15 évesen, ha ezt hagyod....
2016. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert tisztában van mindenki a szexuális zaklatás fogalmával, és épeszű embernek (még tininek se) jut olyan az eszébe, hogy 'kierőszakoljon' akár egy puszit is, vagy beleegyezés nélkül seggeket csapkod.
2017. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kim Bo Mao ***** válasza:
100%
Hát nálunk általánosban anno 5.-6.-tól úgy megőrültek a fiúk... Mindenkit fogdostak, engem is megpróbáltak, többnyire ment a pofozás utána, de ilyenkor valahogy megőrül a legtöbbje ha olyan nevelést (vagy annak hiányát) kapott. Emlékszem olyan is volt, tesiből mentem fel a cuccomért és 2 fiú osztálytársam várt a teremben. Nem tudom mit akartak, mindenesetre kergetőztünk a teremben-menekültem előlük-és ha elfogott egy pillanatra valamelyikük ott rúgtam, ütöttem ahol találtam, úgyhogy elengedtek inkább...de olyan is volt, hogy 3-an elkaptak egy lányt aki nem volt ilyen verekedős, és az udvaron a bokorba ráncigálták ahol leráncigálták a bugyiját. Végül azért engedték el, mert a lány elsírta magát és magukhoz tértek a fiúk. Ezután a lány már nem jött suliba többet csak amikor az anyja kiíratta.
2017. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát az utóbbi azért durva általánosba valakinek még a bugyiját lehuzni a lány helyébe mikor nem figyelt a fiu mondjuk utánavaló szünetbe szétrugtam volna a tökeit
2017. jan. 4. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!